Rozë

Bebi i Bleros poston nje foto te nxehte ne Instagram

Autori: Gazeta inFokus 18:34 | 12 February 2024

Bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.

Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.

Kujtojme se Ana eshte e dashura e Bleros e cila e shoqëroj edhe ne After-Party të BBVK-se, pas perfundimit te sezonit te dyte.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera