Sport

Barcelona ia shënon edhe dy gola Betisit

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 16 September 2023

Barcelona ka vazhduar me shënimin e golave kundër Betisit

Fillimisht për Barcelonën shënoi Ferran Torres. Spanjolli shënoi një gol të bukur nga goditja e lirë në minutën e 62.

Goli tjetër për Barcelonën erdhi në minutën e 66-të. Kësaj here shënoi Raphinha, po ashtu një gol të bukur.

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Të tjera