Sport

Barcelona ia shënon dy gola Betisit, Felix debuton me golin e parë

Autori: Gazeta inFokus 22:26 | 16 September 2023

Barcelona është duke fituar me rezultat 2-0 kundër Real Betisit

Blaugrana golin e parë e shënuan në minutën e 25-të te ndeshjes.

I huazuari nga Atletico Madrid, Joao Felix debutoi me gol për Barcelonën duke shënuar një gol të bukur nga këndi i vdekur.  Romeo ishte asistues në golin e portugezit.

Goli i dytë u shënua nga Robert Lewandowski.

Polaku shënoi gol në minutën e 32-të pasi që u asistua nga Christensen.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Kush i fitoi 10.000 Euro nga Artmotion?

Të tjera