Sport

Bad News Eagle mësojnë kundërshtarin e nesërm në CSGO Major

Autori: Gazeta inFokus 23:09 | 09 May 2022

Skuadra shqiptare, ‘Bad News Eagles’ do të zhvillojnë nesër ndeshjen e tretë në Major Antwerp në CS:GO.

‘Bad News Eagles’ do të luajnë ndeshjen e tretë në kompeticionin më të mirë në botë pasi në ndeshjen e parë mposhtën ekipin turk, Eternal Fire me rezultat 16-14, kurse duelin e dytë u mposhtën nga ekipi rus “ForZe” me rezultat 16-7.

Kundërshtari i rradhës i “bNE” është Imperial Sportsbet.

Ndeshja zhvillohet nesër nga ora 12 dhe transmetohet në platformen “Twitch” te streameri shqiptar Xhoci.

 

Të tjera