Lajme

Babë e djalë nga Podujeva rrahen mes vete, përfundojnë në spital

Autori: Gazeta inFokus 11:37 | 28 April 2021

Babë e djalë nga  Podujeva janë arrestuar pasi janë rrahur mes vete, shkruan Gazeta Infokus.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të njëjtit kanë marrë lëndime trupore.

Gjithashtu të njëjtit janë dërguar edhe për tretman mjekësor.

“Fsh. Baloc, Podujevë 27.04.2021 – 01:55.Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (babë e djalë), pasi që të njëjti pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”./Gazeta Infokus/

Të tjera