Rozë

Azemi tregon pse tha se është pikë e dobët e Shqipes

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 15 December 2023

Banorët e kanë luajtur lojën me shishe.

Në mesin e shumë pyetjeve dhe përgjigjeve, Buci pati diçka për Azemin.

“Pse the se ti je pika e dobët e Shqipes, a e the për lojë?”, pyeti Buci, Azemin i cili pati një përgjigje.

-Advertisement-

Ndiqni videon e mëposhtme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera