Rozë

Atdheu – Julit: Unë e ti këtu jemi bërë si macja me miun

Autori: Gazeta inFokus 15:19 | 03 February 2023

Atdheu dhe Juliana sot patën debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Atdheu i thoshte Julianës se nuk janë duke dalë mirë para banorëve të tjerë, derisa thotë se janë duke pasur probleme për gjëra të vogla.

Sipas tij, ata të dy nuk duhet të kenë këso problemesh: “ Jemi bërë si maca me miun, unë e ti”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera