Rozë

Arta Nitaj ironizon Dea Mishel: Kisha shkrujt diçka po më mirë jo

Autori: Gazeta inFokus 16:07 | 06 February 2023

Arta Nitaj, ka shprehur revoltën e saj për mbrëmjen e shtunës në kuadër të spektaklit “BBVA”.

Kjo pasi mbrëmja ishte shumë e zhurmshme për shkak të botës që iu dha Deas për të çuar në një televotim të dytë tre persona.

Ajo zgjodhi Luizin, Kiarën dhe Efin, ku kjo e fundit rezultoi e eliminuar pasi mori pak vota.

Kjo fjalë e saj shkaktoi një “furtunë” në rrjetet sociale, ku shikues të shumtë të spektaklit kanë revoltën e tyre të lidhur me këto çështje.

Një reagim mbi këtë çështje bëri edhe bukuroshja Arta Nitaj, e cila fillimisht bëri një status në InstaStory duke shkruar: “Kisha shkrujt diçka po më mirë jo”.

Më pas, ajo rishpërndau në InstaStory një shkrim kundër Deas, e cila ishte ajo që bëri zgjedhjen e shumë diskutuar.

“Ka fituar testin e inteligjencës, At Zef Pllumbi ka vdekur 27 vjeç; Skënderbeu ka lindur në vitin 1956; Edhe Kosova kufizohet me Greqinë”, shkruhej në shkrimin e rishpërndarë nga Arta në InsatStory.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera