Lajme

Arrestohet pejani pasi rrahu gruan dhe vëllezërit e saj

Autori: Gazeta inFokus 09:05 | 29 January 2022

Një person është arrestuar mbrëmjen e së premtes në Pejë, i cili dyshohet se kishte sulmuar fizikisht gruan e tij, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka njoftuar se i dyshuari përveç bashkëshortes, ka rrahur edhe dy vëllezërit e saj.

Gjithashtu, është bërë e ditur se me vendim të prokurorit i arrestuari është dërguar në mbajtje.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera