Lajme

Arrestohet në Kroaci një serb që kontrabandonte tetë kosovarë

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 26 April 2017

Policia kroate ka ndaluar shtetasin 51 vjeçar të Serbisë, i cili po i kontrabandonte tetë persona nga Kosova, të cilët ishin dëbuar më parë nga Kroacia.

Furgoni u ndal dje në tunelin Uçka, njoftuan agjencitë e lajmeve, transmeton Klan Kosova.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

KidsDay merr investim strategjik nga Finnish Schools International dhe Highlight Ventures për të digjitalizuar dhe transformuar kopshtet dhe edukimin parashkollor…

Të tjera