Fun & Video

Ariu mbyllet në veturë, i bie borisë që ta ndihmojnë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:17 | 13 May 2017

Ryan dhe Marybeth McClanahan kanë qenë në shtëpinë e tyre në Virginia të Shteteve të Bashkuara, kur e kanë dëgjuar borinë e veturës.

Pasi kanë dalë në oborr, kanë parë se brenda makinës ka hyrë një ari që nuk po mund të dilte përjashta, transmeton Telegrafi.

“Hapëm derën me telekomandë dhe kafsha iku me nxitim prej aty”, ka thënë McClanahan lidhur me rastin.

Ariu ka qenë duke kërkuar ushqim. Është futur brenda me të nuhatur erën e sheqerkave, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme në brendësi të veturës.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera