Rozë

Arbana Osmani reagon pas sulmit ndaj Top Channel

Autori: Gazeta inFokus 23:41 | 27 March 2023

Moderatorja Arbana Osmani ka reaguar pas ngjarjes së rëndë kriminale ku mbeti i vrarë 61-vjeçari Pal Kola.

Osmani shkruan se Shqipëria nuk meriton të përgjaket nga terrori, urrejtja dhe vandalizmat. Ajo i shpreh ngushëllimet familjes së viktimës dhe shkruan se Pali është heroi i saj dhe qindra kolegëve gazetarë.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera