Rozë

Andi ngjyrosë vetullat për Prime, Gresa dhe Vedati i dalin kundër

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 30 January 2023

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Andi i ka ngjyrosur vetullat duke u bërë gati për spektaklin e sotëm Prime.

Por, këtë veprim nuk e kanë pëlqyer dy prej banorëve kastit, Gresa dhe Vedati.

Dyshja e kanë kritikuar Andin për ngjyrosjen “e tepruar” të vetullave, ndërsa i kanë thënë se duken “katastrofë”.

Gjithsesi, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera