Rozë

Alisa dhe Urimi futen në Big Brother VIP Kosova

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 05 December 2022

Urimi dhe Alisa janë një prej çifteve më të dashura në rrjete sociale.

Ata janë çifti i parë ndonjëherë që futen brenda shtëpisë së Vëllait të Madh.

Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera