Rozë

Aleks Visha zbulon shumën marramendëse që ka fituar për pak minuta në Tik Tok

Autori: Gazeta inFokus 19:13 | 03 October 2023

Aleks Visha, personazhi i njohur i Tik Tok në një intervistë për Ora News foli për suksesin e tij në Tik Tok. Visha tha se për 5 minuta ka fituar rreth 122 mijë dollarë në Tik Tok.

“Falenderues ndaj të gjithë shqiptarëve. Shqiptarëve kur i tregon të vërtetën të ndjekin më shumë. Lojërat në Tik Tok kanë edhe hile. Na kanë bllokuar edhe me hackera.

Na kanë bllokuar lekët që kemi pasur në llogari. 122 mijë dollarë në 5 minuta ka qenë shuma më e madhe që kam fituar në Tik Tok. Sfidë e vështirë edhe live në tik tok.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera