Lajme

Aksident mes dy veturave me targa të Kosovës në Milot

Autori: Gazeta inFokus 18:08 | 28 May 2024

Dy automjete me targa të Kosovës janë aksidentuar të martën në Milot.

Aksidenti ka ndodhur afër urës së njohur të Zogut.

Gjatë këtij aksidenti kanë mbetur disa të lënduar dhe shihen edhe dëmet materiale.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera