Lajme

Aksident mes dy motorëve në Sllatinë, lëndohen dy persona

Autori: Gazeta inFokus 17:58 | 26 May 2024

Dy motorë janë aksidentuar në fshatin Sllatinë, në rrugën nacionale Prishtinë- Pejë.

Si pasojë e përplasjes dy persona kanë mbetur të lënduar.

Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi.

-Advertisement-

“Sot, më 26.05.2024, rreth orës 16:10, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën nacionale Pejë-Prishtinë (fshati Sllatinë). Njësiti policor njofton se në aksident janë përfshirë dy motorë dhe si pasojë e aksidentit dy persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Njësiti policor është marrë me aksidentin duke e trajtuar atë”, tha ai.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera