Lajme

Aksident i rëndë në Vushtrri, lëndohen 5 persona

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 31 July 2017

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku mes dy veturash në fshatin Stanovc të Vushtrrisë.

Sipas policisë së Kosovës aksdienti ka ndodhur dje rreth orës 16:00, transmeton Infokusi.com

Të lëndurit 3 meshkuj dhe 2 femra janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK –Prishtinë./INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera