Lajme

Adriana Matoshi i merr dorën si nuse një deputeti të VV-së në Kuvend

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 11 May 2022

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka marrë sërish vëmendje në Kuvendin e Kosovës, me një veprim që ka bërë.

Gjatë seancës së sotme, ajo është parë duke ia marr dorën si nuse një deputeti të Vetëvendosjes, shkruan Express.

Ndryshe, Matoshi ishte komentuar para gati një muaji edhe për veshjen me të cilën ishte paraqitur në Kuvend.

Ajo kishte shkuar e veshur me një duks dhe patika.

Të tjera