Rozë

Adelina Tahiri e ka idoll këngëtaren serbe që i urren me shpirt shqiptarët (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 26 April 2017

Këngëtarja Adelina Tahiri veçohet për stilin që ka. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe së fundit por që i ka dalë pakëz situata nga dora, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Një pamje e tillë nuk ka qenë e sajuar nga vet këngëtarja, pasi thuajse të njëjtin imazh kemi patur rastin ta shohim tek këngëtarja serbe Jelena Karleusa çka tregon për një ‘kopjim’ të mundshëm të Adelinës ndaj këngëtares serbe.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera