Lajme

Acarohet Saranda Bogujevci: “Mos ma përmend familjen”

Autori: Gazeta inFokus 15:00 | 19 November 2020

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci gjatë seancës për të pagjeturit në kuvendin e Kosovës është përplasur me  shefin e grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashin.

Bogujevci i ka kërkuar Gashit që të mos ia përmendin familjen.

“Për çka mem ardhë marre, mos ma përmend ti mu familjen se ti s’ki drejtë, rri qaty ulu”, ka thënë ajo.

Gjatë seancës të së enjtes ka pasur përleshje fizike mes deputetëve të LVV’së dhe LDK’së./Gazeta inFokus/

Të tjera