Lajme

AAK-ja e humbë këtë komunë për vetëm 29 vota

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 14 November 2021

Tashmë janë numëruar 100% e votave për Komunën e Junikut, kurse fitues me vetëm 29 vota epërsi, ka dalë Ruzhdi Shehu i LDK-së, karshi Agron Kuqit të AAK-së.

Në balotazh Ruzhdi Shehu i LDK-së, ka marrë 1,199, kurse Agron Kuçi i AAK-së, 1,170 vota, shkruan Gazeta Infokus.

Kujtojmë se edhe pse janë numëruar 100% e votave, mungojnë rezultatet e votave me kusht dhe të atyre me postë, gjë që lehtësisht mund ta përmbysë rezultatin në këtë komunë./Gazeta Infokus/

Të tjera