Rozë

51 vjeçarja më seksi në planet (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:30 | 27 April 2017

Aktorja e famshme Monica Bellucci ka realizuar një set fotografik për Vanity Fair ku shfaqet mjaft seksi dhe tejet tërheqëse.

Edhe pse në moshë 52 vjeçare artistja duket mjaft në formë. Sigurisht që fotografitë e aktores të vendosura në kopërtinën e revistës kanë bërë që ajo të ketë një bum shitjesh.

Gjatë intervistës për Vanity Fair, Bellucci shprehet se mosha tashmë nuk është më një pengesë, tani shohim të bukura në çdo moshë 40, 50, 60 dhe 70 vjeç.

-Advertisement-

“Unë jam protagoniste e fillimit të një jetë të re. Unë jam vajza që kam qenë dhe që nuk jam më. Kur isha njëzet vjeç, nëse imagjinoja të ardhmen, mendoja se në këtë moshë do kisha vdekur” shprehet aktorja.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
Data: 27 Prill 2017 13:19
Autori: GazetaExpress

BB9/ Fiorentina dorëzohet: U çmenda nga të qarat

Sasa e harron ish-burrin, po çmendet pas këtij modeli (Foto)

Nihan gdhend tatuazhin për bashkëshortin në një vend shumë delikat (Foto)

Anxhela Martinit i shtohet një anëtar i ri në familje, ja si e prezanton (Video)

Të tjeraAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

KidsDay merr investim strategjik nga Finnish Schools International dhe Highlight Ventures për të digjitalizuar dhe transformuar kopshtet dhe edukimin parashkollor…

Të tjera