Rozë

50 vjeç, por mbetet një nga femrat më seksi në botë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:05 | 28 April 2017

Jennifer Lopez ka mrekulluar dje, ndërsa është shfaqur në një eveniment.

Edhe pse tashmë është 50 vjeç, këngëtarja dhe aktorja e njohur tregoi se mbetet ende një nga femrat më seksi në botë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera