Rozë

2Po2 publikon një foto të veçantë me bashkëshorten dhe fëmijët (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:03 | 26 April 2017

Ai është njëri ndër reperët më të njohur në estradën kosovare

Bëhet fjalë për 2Po2, transmeton Gazeta Express.

Ai njihet si njëri ndër reperët i cili e ka mbajtur jetën private larg medieve.

-Advertisement-

Por së fundmi 2Po2 në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi shumë të veçantë.

Ai shihet përkrah bashkëshortes dhe fëmijëve.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera