Rozë

20 vite pas largimit nga ekrani, aktorja e njohur shokon me ndryshimin

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 03 October 2023

Aktorja e njohur Bridget Fonda u rishfaq në një dalje të rrallë publike, pas mbi dy dekada nga largimi të saj nga Holliwood.

Ajo vendosi të linte aktrimin dhe të krijonte familjen e saj.

Si një aktore e kërkuar, ajo bashkëpunoi me regjisorë të njohur si Cameron Crowe, Quentin Tarantino dhe Francis Ford Coppola. Ajo është pjesë e familjes mbretërore të Hollivudit, me babain e saj të ndjerë Peter Fonda dhe tezen Jane Fonda, aktoren e aktivisten e njohur.

-Advertisement-

Në janar 2022, Bridget Fonda u pa për herë të parë në 12 vjet në ditëlindjen e saj të 58-të në Los Angeles.

Së fundmi Bridget Fonda është rikthyer sërish në sy të publikut. E pyetur nga një paparac nëse po planifikonte një rikthim në karrierë, ajo u përgjigj: “Jo. Është shumë bukur të bësh këtë jetë, si një njeri i thjeshtë dhe jo VIP.”Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Universiteti #1 në SHBA për inovacion vjen në Kosovë?

Të tjera