Lajme

196 raste aktive me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 07:53 | 13 September 2022

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 196 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar katër raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 49 pacientë.

Etiketa:

Të tjera