Fun & Video

100 ditët e para të The Simpsons, video-ironia e “The Simpsons” (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 27 April 2017

Seriali satirik amerikan, “The Simpsons” ka sjellë një këndvështrim ironik ndaj 100 ditëve të para të presidentit Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë.

Video e publikuar në Facebook është vetëm një version i shkurtër i episodit të plotë, që pritet të transmetohet të dielën.

Në të shfaqen disa nga figurat më të rëndësishme të Shtëpisë së Bardhë, si këshilltarja Kellyanne Conëay, sekretari për shtypin Sean Spicer dhe Ivanka Trump.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera