Fun & Video

10 plazhet më të bukura në botë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:36 | 02 May 2017

Stina e verës po afron dhe janë të shumtë njerëzit që nuk dijnë ku ti kalojnë pushimet e tyre. Për adhuruesit e detit, TripAdvisor ka siguruar disa nga vendet më të mira ku mund të shkojnë.

Aty janë të paraqitura cmimet, akomodimi dhe çdo gjë tjetër. Është opinioni i njerëzve për një vend që i ka listuar 10 plazhet më të bukura në botë.

Galapagos Beach, Ishujt e Galapagos

Elafonissi Beach, Kretë, Greqi

Radhanagar Beach, Havelock Island, India

Playa Norte, Isla Mujeres, Meksikë

La Concha Beach, San Sebastian-Donostia, Spanjë

Siesta Beach, Siesta Key, Florida

Playa Paraiso, Cayo Largo, Cuba

Eagle Beach, Aruba, Karaibe

Grace Bay, Providenciales, Turks dhe Caicos

Baia do Sancho, Fernando de Noronha, Brazil

Etiketa:
SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera