Auto&Tech

10 laptopët më të shtrenjtë në botë [FOTO]

Autori: Gazeta inFokus 15:58 | 12 May 2017

Ne po jetojmë në epokën e ndryshimeve të mëdha teknologjike, ku kompjuterët zhvillohen shpejtë.

Por, disa nga laptopët janë më ekskluziv dhe vijnë me çmime shumëfish më të larta se laptopët e zakonshëm. Express në vazhdim sjell top 10 laptopët më shtrenjtë në treg.

10: Lenovo ThinkPad W540 ($2300)

9: Acer Ferrari 1100 ($3000)

8: Alienware 18 ($3600)

7: Dell Mobile Precision M6800 ($3800)

6: Stealth Macbook Pro ($6000)

5: VoodooEnvy 171 ($6500)

4: Ego for Bentley ($20000)

3: MacBook Pro 24 Karat Gold ($30000)

2: Tulip E-Go Diamond ($350,000)

1: Luvaglio ($1,000,000)

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera