⚽ LIVE: Goli i tretë në ndeshjen Trepça ’89 – Vikingur

Autori: Gazeta inFokus 19:12 | 04 July 2017

Vjen goli i tretë në ndeshje 0:3 për Vikingur. Golashënues Vatnhamar G. në minutën e 52-të.

Fillon pjesa e dytë e takimit.

Përfundojnë 45-së minutat e parë të takimit Trepça ’89 – Vikingur. Rezultati mund të themi befasues 0:2 në të mirë të skuadrës së Vikingur.

E pabesueshme

Trepça ’89 – Vikingur 0:2. mysafirët kanë shënuar dy gola të shpejtë në takimin që po zhvillohet në Mitrovicë.

Golashënues Anghel S. dhe (autogol) Islami P.

Futbollisti i Trepça ’89 Kurtishaj B. është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 33-të.

Edhe pak çaste na ndajnë nga ndeshja e kthimit ndërmjet Trepçës ’89 dhe Vikingur, raporton infokusi.com.

Përballja e parë ishte mbyllur me fitoren e skuadrës Vikingur me rezultatin 2:1.

Ndërsa ndeshja  e kthimit zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.