Sport

⚽️Revolucion në Inter, largohen 13 lojtarë

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 25 April 2017

Inter pritet të bëjë revolucion gjatë verës, ku përveç disa transferimeve të mëdha, do të ketë edhe shumë largime
Corriere della Sport ka bërë një shkrim special për Interin, ku tregon lëvizjet e mëdha të kësaj vere, sidomos largimet.

Sipas këtij mediumi, nga Inter gjatë kësaj vere sigurt do të largohen, Carrizo, Palacio, Santon, Nagatomo, Andreolli, Biabiany.

Sulmuesi i talentuar brazilian, Gabigol do të huazohet te ndonjë skuadër, ndërsa Eder, Brozovic, Murillo, Pericis, Handanovic dhe Banega do të shiten nëse në drejtim të skuadrës vijnë oferta të majme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera