Sport

⚽️Messi dhe Julia në karikaturën e ditës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 25 April 2017
Leo Messi dhe Julia Roberts vijnë në karikaturën e ditës së “Goal”.

 

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera