Sport

⚽️Manchester City – Manchester United, formacionet (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 26 April 2017

Manchester City dhe Manchester United do të përballen nesër në Etihad, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së 34-të të Premierligës.

Këto janë formacionet e mundshme të të dy skuadrave të publikuara nga Goal.com, përcjelle Express.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera