Sport

⚽️Goli më i bukur i El Clasicos nga Messi, në version artistik (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 16:38 | 02 May 2017
Më poshtë mund t’i shihni disa super-gola në version artistik, ku spikat më i bukuri nga Leo Messi në El Clasico.

 

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera