Sport

⚽️Edhe presidenti i La Ligas i del në ndihmë Ramosit

Autori: Gazeta inFokus 18:17 | 25 April 2017

Javier Tebas ka thënë se Sergio Ramos nuk duhet të dënohet për gjestin ndaj Gerard Pique.

Sergio Ramos pasi u ndëshkua me karton të kuq ndaj Barcelonës, duartrokiti Gerard Piquen dhe i kërkoi që të bënte ndonjë status në Twiter.

Ky veprim i spanjollit nuk shihet si diçka e keqe nga presidenti i La Ligas, Javier Tebas.

-Advertisement-

“Nuk mendoj se Ramos duhet të dënohet për gjestin ndaj Pique”, tha shkurt Tebas gjatë një interviste për AS.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera