Sport

⚽️ Vala Superliga: Ky është orari interesant i xhiros 31

Autori: Gazeta inFokus 14:42 | 11 May 2017

Të gjitha ndeshjet e xhiros 31 të Vala Superligës do të luhen të njëjtën ditë dhe në të njëjtën kohë.

Kësisoj, ndeshjet e kësaj xhiroje do të luhen të dielën, teksa do të ndryshojë edhe termini, pasi ato do të zhvillohen prej orës 17:00, shkruan Gazetasheshi.com.

Edhe duelet e dy xhiroeve të fundit të këtij edicioni do të luhen në ditën dhe terminin e njëjtë.

Vala Superliga – Xhiro 31

Trepça ’89 – Llapi

Drenica – Besa

Feronikeli – Prishtina

Drita – Hajvalia

Ferizaj – Gjilani

Liria – Trepça

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera