Sport

⚽️ Ronaldinho me mesazh emocionues për Ibrahimovicin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:10 | 25 April 2017

Ronaldinho i ka dëshiruar shërim të shpejtë sulmuesit të Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic.

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic ka lënduar ligamentin e gjurit dhe mund të mungojë deri në nëntë muaj.

Shërim të shpejtë Ibras i ka dëshiruar ish bashkëlojtari i rij, Ronaldinho.

-Advertisement-

“Shoku im Zlatan Ibrahimovic, të dëshirojë krejt forcën në këtë kohë të vështirë. Shpresoj se do të shërohesh shpejtë dhe të na argëtosh sërish me futbollin tënd”, ka shkruar Ronaldinho në Instagram.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera