Sport

⚽️ Ramadani e ka një mesazh për Feronikelin dhe Prishtinën

Autori: Gazeta inFokus 18:28 | 28 April 2017

Zekerija Ramadani e vlerëson pozitivisht paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Hajvalisë, duke folur edhe për ndjeësit e Trepçës ’89.

“Patëm probleme në këtë fushë, por luajtëm mirë dhe morëm një fitore të rëndësishme. Tani duhet të mendojmë për ndeshjet e radhës, që nga Gjilani. Feronikeli dhe Prishtina? Ata s’kanë çfarë të humbin andaj s’duhet të bëhen merak”, deklaroi Ramadani.

89-shi sot fitoi 3:0 me golat e Florent Hasanit, Oto John dhe Fiton Hajdarit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera