Sport

⚽️ Ofertë e parefuzueshme për De Gean

Autori: Gazeta inFokus 19:35 | 28 April 2017
David De Gea është prioriteti i parë i Real Madridit.

Skuadra mbretërore dëshiron të siguroi për një kohë të gjatë portën, dhe dëshira e tyre është portieri i Manchester Unitedit, David de Gea.

‘Marca’ sot ka shkruar se Real Madrid ka përgatitur një ofertë për skuadrën angleze.

Kampionët e Ligës së Kampionëve, janë të gatshëm të ofrojnë deri 75 milionë euro për spanjollin, nga i cili nuk pritet që Unitedi të heq edhe aq lehtë dorë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera