Sport

⚽️ Mustafi po kthehet (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:34 | 27 April 2017

Shkodran Mustafi ka munguar në ndeshjet e fundit për shkak të një lëndimi.

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi po përgatitet intensivisht që të kthehet sa më parë në fushën e gjelbër.

Mustafi që mungoi në dy ndeshjet e fundit, thotë se vetëm me punë mund të arrihet gjithçka.

-Advertisement-

“Nëse dëshiron diçka, puno për të, është kaq e thjeshtë”, ka shkruar Mustafi në Facebook.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
UNI-Universum International College ofron standarde amerikane të studimit në partneritet me Arizona State University

Të tjera