Sport

⚽️ Melo grushton kundërshtarin, pastaj ndodh ‘spektakli’ (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 27 April 2017
Felipe Melo ka grushtuar një futbollist kundërshtar në duelin Penarol dhe Palmeiras në Copa Libertadores.

 

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera