Sport

⚽️ Melo grushton kundërshtarin, pastaj ndodh ‘spektakli’ (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 27 April 2017
Felipe Melo ka grushtuar një futbollist kundërshtar në duelin Penarol dhe Palmeiras në Copa Libertadores.

 

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera