Sport

⚽️ Javë e çmendur për tifozët e futbollit

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 25 April 2017

Kjo mesëjavë na sjell disa superndeshje në ligat kryesore të futbollit, raporton infokusi.com.

Ndeshje me rëndësi pritet të jetë ajo e premier ligës ndërmjet Chelsea dhe Southempton e cila zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45.

Tjetër ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo e kampionatit spanjoll në mes të Atletico Madridit dhe Villarealit me fillim nga ora 21 :30.

Ndërsa nesër (e mërkurë) na presin këto ndeshje./Infokusi.com

Premier ligë

20:45  Arsenal -:- Leicester City

20:45  Middlesbrough -:- Sunderland

21:00  Crystal Palace -:- Tottenham

La ligë

19:30  Barcelona -:- Osasuna

20:30  Leganes -:- Las Palmas

20:30  Valencia -:- Real Sociedad

21:30  Deportivo La Coruna -:- Real MadridAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera