Sport

⚽️ Gol i çmendur, portieri shënon nga porta në portë [Video]

Autori: Gazeta inFokus 17:44 | 28 April 2017

Matias Dituro është emri i portierit i cili po lakohet shumë të në të gjitha mediat sportive, për një gol të çmendur që ai ka shënuar.

Portieri i klubit San Jose, ka shënuar nga zona e tij në portën e ekipit kundërshtar.

E veçanta e golit ishte poashtu që ai e dinte se çfarë po kërkonte dhe përfundimi ishte fantastik.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera