Sport

⚽️ A është ky kartoni i kuq më i çuditshëm në histori e futbollit? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 12:50 | 28 April 2017

Sulmuesi i Chapecoense, Rossi, ka marrë një karton të kuq në ndeshjen ndaj Nacionalit në Copa Libertadores

Rossi është skuqur pasi e ka kapur në të pasmet kundërshtarin, duke u munduar ta ndal, shkruan Gola.Gom.

Por, gjyqtari i këtij takimi e ka vërejtur këtë, dhe nuk ka hezituar ta ndëshkoi  Rossin. Për më shumë shikojeni videon.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera