Sport

⚽️ Besart Berisha zgjedh Top 5 golat e tij në A-League (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 26 April 2017
Sulmuesi i Melbourne Victory, Besart Berisha ka zgjedhur pesë golat e tij më të dashur në A-League.

 

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Të tjera