Sport

⚽️ Barcelona tallet me Dybalan (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:53 | 25 April 2017

Roberto Fernandez ka thënë se Barcelona nuk ka nevojë për Paulo Dybalan.

Pavarësisht se ishte raportuar se Barcelona e dëshiron sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala, i këtij mendimi nuk është edhe Drejtori Sportiv, Roberto Fernandez.

Ai tha se skuadra e tij nuk ka nevojë për Dybalan, pasi ka treshen më të mirë në botë.

-Advertisement-

“Dybala? Ne tashmë kemi treshen më të mirë në botë”, tha Fernandez për RAC 1.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera