Sport

​Futbollisti i Deportivos i gëzohet fitores së Realit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:43 | 27 April 2017

Real Madrid ka mposhtur mbrëmë Deportivo La Corunan 6:2 në kuadër të La Ligas

Fitore së Real Madridit nuk i janë gëzuar vetëm tifozët e dhe lojtarët, por edhe një futbollist i Deportivo La Corunas.

Një foto të postuar nga Marcelo, e ka pëlqyer edhe lojtari i Deportivos, Guilherme Dos Santos Towers. /Express/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera