Lajme

​ “Kosova është Kosovë” apo “Kosova është Shqipëri”? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 28 April 2017

Vazhdojnë mospajtimet midis grupit të tifozëve të Kombëtares së Kosovës në futboll, Dardanët, dhe atyre të Kombëtares Kuq e Zi, Plisat.

Sllogani “Kosovo is Kosovo” i Dardanëve, ka nxitiur reagimet e tifozëve të kryeqytetit, të cilë donë me çdo kusht vetëm Bashkim Kombëtar.

“Kosova është Shqipëri” – ka thënë prerazi Albert Kastrati, prijes i Plisave, në emisionin Udhëve më RTK.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera