Sport

ZYRTARE: Ballkani prezanton transferimin ‘bombë’ të janarit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:47 | 11 January 2020

Klubi i Ballkanit ka arritur ti siguroj shërbimet e sulmuesit, Mirlind Dakut, shkruan Gazeta inFokus.

Shtatlarti është prezantuar në Suharekë dhe vjen në formë huazimi nga klubi mik NK Osjek – Kroaci.

21 vjeçare ishte i huazuar në pjesën e parë të kampionatit te skuadra e Kukësit që garon në Kategorinë Superiore.

Daku pritet ta ndihmojë Ballkanin që ta fitoj titullin e kampionit dhe Kupën e Kosovës.

Më poshtë keni njoftimin e klubit kampion vjeshtor në Superligë./Gazeta inFokus/

Të tjera